Kancelária – Kto sme?

Život v kancelárii

V kancelárii pracujú ekonómka Evka a koordinátorka Ivka. Ich úlohou je sprostredkovať informácie medzi Centrom a diecézou, medzi Radou pre mládež KBS a mladými v diecéze, komunikovať a koordinovať prácu s mladými na diecéznej, dekanátnej a farskej úrovni. Často je v kancelárii rušno, najmä poobede. Prichádzajú do nej ľudia, ktorí spolupracujú s Centrom ako dobrovoľníci alebo si prídu vyzdvihnúť plagáty akcií, alebo prídu na poradu svojho tímu, v ktorom slúžia, či prichádzajú s úmyslom zdieľať sa a porozprávať o svojich skúsenostiach a zážitkoch. Práca v kancelárii má aj iný charakter. Často je to práca za notebookom s telefónom a perom v ruke, kedy sa rieši administratíva a organizácia akcií.
Môžeš sa zastaviť a sám uvidíš život v kancelárii, dvere sú otvorené.

Súčasní zamestnanci

Ivka Richtáriková

Po dvoch rokoch tímačenia v DCM Maják som dostala ponuku pracovať naďalej pre centrum. Keďže je Centrum môj druhý domov, rada som túto ponuku prijala. Mám rada kávu, radostných ľudí, organizovanie a využívanie svojich darov a talentov naplno :).

 

Evka Synaková

Evka je naša ekonómka a účtovníčka. Spravovanie financií je neoddeliteľná súčasť života centra.  Je matka 3 detí, má rada jednoduché a nekomplikované veci. 🙂