Tajomstvo 2020

Milý priateľ DCM!

Aj tento rok ťa pozývame na našu tradičnú akciu o partnerských vzťahoch a vzťahoch všeobecne, Tajomstvo 2020, ktorá sa uskutoční 14. – 16. 8. 2020 v priestoroch DCM Maják na Španej Doline.

Máš v srdci túžbu poznať viac seba, viac Ježiša a ľudí, ktorí majú v srdci rovnakú túžbu ako Ty? 

Pozývame Ťa zažiť  niečo nové.  Dovoľ Bohu nech otvára tvoje srdce, aby bolo odvážne v rozhodnutiach. Múdre srdce sa vie správne rozhodnúť. Poďme sa spoločne učiť vnímať veci v srdci bez strachov.

Okrem iného Ťa čaká program nabitý obohacujúcimi katechézami, svedectvami, rozhovormi, možnosťou svätej  spovede.

Na tohtoročnom Tajomstve sa budeme venovať z teologického ale aj psychologického pohľadu procesu rozhodovania, čo to predchádza, ako vplýva výchova, predošlá skúsenosť a hlavne emócie na naše rozhodnutie.

Hlavným hosťom bude o. Ján Kulan, ktorý študoval psychológiu na Pápežskej gregoriánskej univerzite v Ríme. V súčasnosti pôsobí ako moderátor (riaditeľ) Arcidiecézneho centra pre mládež (ACM) a vypomáha v Univerzitnom pastoračnom centre sv. Košických mučeníkov (UPC) v Košiciach.

Ak budeš sledovať našu facebookovskú stránku alebo instagram dozvieš sa toho omnoho viac. Ak by predsa len nestačilo, napíš nám na majak.dcm(at)gmail.com a tam určite dostaneš odpoveď na svoju otázku.

P.S.: Tešíme sa na teba

Ešte pár informácií, ktoré by ťa mohli zaujímať.
– Tajomstvo je určené pre mladých vo veku od 16 – 30 rokov.
– Odporúčaný dobrovoľný príspevok je 20€ za celý víkend.
– Poplatok je potrebné uhradiť prevodom na účet (potrebné informácie o platbe obdržíš v e-maile).
– Ak si si zvolil možnosť spania v stane, prosíme dones si vlastný stan
– Strava v DCM je zabezpečená na celý víkend len pre účastníkov, ktorí sa registrujú cez internet. Účastníkom, ktorý sa budú registrovať na mieste nevieme zabezpečiť ani ubytovanie, ani stravu (t.j. všetko vo vlastnej réžii)

o. Juraj a tímaci


Registrácia